اینکه تلفن خونه یا گوشیم زنگ بخوره استرس میگیرم؛ و اگه رو گوشیم شماره‌ی ناشناس باشه تن و بدنم می‌لرزه! انقد که الان که شماره افتاد رو گوشیم جواب مدادم و وقتی با پیام خودشو معرفی کرد استرسم بیشتر شد و جای اینکه عین آدم جواب بدم اومدم اینجا تا این حسو بنویسم و تخلیه شم و شاید بعدا فهمیدم چیه!

ازونجایی که بلافاصله بعد تماسش شمارشو تو تلگرامم ذخیره کردم، اسمشو فهمیدم و متوجه شدم که معلمه! بعد هرچقد فکر کردم که کی میتونه باشه چیزی به ذهنم نرسید تا اینکه فامیلشو تو پیام بهم گف و حالا یه حدسایی میزنم. خب میشه گفت یه آشنای غریبه‌ست. ممکنه از مشتری های دو سال پیش چاپخونه باشه که براش ویدیو ادیت زدم. در هر صورت که اگه همینی باشه که فکر میکنم که دیگه بدتر اخه این ینی که باید جوابشو بدم و ببینم چیکار داره! و اگه بخواد مث اون موقع دوباره واسش ویدیو ادیت بزنم، باید باهاش همکاری کنم و در ارتباط باشیم و حتی فکرش بغض به گلوم میاره! و عصبیم میکنه و دلم میخواد زار بزنم! شاید اونقدراهم که باید سخت نیست! مثلا میتونم راحت جواب ندم ولی اینم اصلا راحت نیس و خیلی جنبه‌ی ناخوشایندی داره! و جواب دادنم که دارم میگم حتی فکرش باعث میشه گریه کنم. شاید جواب دادنم اونقدرا که فک میکنم سخت نیس ولی سخته! همیشه میگفتن بابا قدم اولش سخته و بعد که بری جلو میبینی همه چی اوکیه ولی من خیلی تلاش کردم چه تو این مورد چه هر مورد دیگه ای که برام سخت بود. همه‌ی قدمای بعدیمم به اندازه‌ی قدم اولم سخت بود و هرچقدر که ادامه دادم بازم سخت بود و جون کندم تو اون یکی دو سال گذشته! و با اینکه کلی رو ترسام پا گذاشتم و رفتم بیرون و حتا رفتم تهران اون چند ماه، باز الان عقب تر نباشم، سر خونه‌ی اولمم. و حتی دیگه فکر رفتن به یه شهر دیگه و تنها زندگی کردن هم برام خوشایند نیس. تنها چیزی که میتونه خوب باشه، همین اتاقمه و تختم و پتوم. و بالشتام. تخته شاسیم و نخای رنگی‌رنگیم و دستبندایی که میبافم. و گوشیام و فیلمایی که میبینم. و برای آینده هم فقط آیپد تو ذهنمه که امیدوارم بهش برسم. و تمام. همین. تلفنی صحبت کردن حتی با دوستامم برام سخته چه برسه به آشناهای غریبه. یعنی آشناهای غریبه از آشناهای آشنا هم سخت تره!

خب الان یکم اروم تر شدم. کاش میتونستم راحت بهش بگم اگه میشه داخل پیامک کارتو بگو. ولی اینم یجوریه و مغزم میگه که درست نیس! پس چی درسته؟ از هرکار و حرکتی که مربوط به آدمهای دیگه میشه، حتا قبل ازینکه انجامش بدم پشیمون میشم!

تلفن داره زنگ میخوره!

سخت ,تو ,جواب ,باشه ,اینکه ,اگه ,سخت بود ,آشناهای غریبه ,جواب دادنم ,ولی اینم ,داره و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Anne's collection مطالب اینترنتی مقالات و آزمون های برتر سال 102794984 آموزش موبایل و کامپیوتر فقط تو دانلود کتاب کامپیوتر و اینترنت Sarah's life خندونک
دزدگ